Darmowe zakłady na Ekstraklasę u bukmacherów

Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Typowanie Ekstraklasy może dać porządny zysk – pod warunkiem iż wiemy jak typować te spotkania u buka. Poza tym sporadycznie legalnie działający bukmacherzy on line proponują darmowe zakłady na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak właśnie jest teraz – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy wspomniany legalny bukmacher on-line ruszył z kolejną kampanią dla nowych graczy zakładów bukmacherskich (przewidują robić takie kampanie co siedem dni).
A my gracze tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Dodatkowa promocja na Ekstraklasę

Prócz bonusu na początek prawie każdy z nowych typujących, jaki założy konto pomiędzy 29.01 a 31.01 pozyska specjalny bonus.

Ważne! Charakteryzowana promocja zapewne będzie co jakiś okres przedłużana.

Główne zasady promocji Superbet

1) Gdy użytkownik wpłaci minimum 50 zł i zagra 50 zł na Ekstraklasę (środki z depozytu) to uzyska nie licząc oferty przy zakładaniu konta, bonus w owielkości 50 zł,

2)Gdy użytkownik wpłaci min 100 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to uzyska nie licząc oferty przy zakładaniu konta, bonus w owielkości 100 zł.

3) Gdy użytkownik wpłaci min 150 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to uzyska nie licząc oferty przy zakładaniu konta, bonus w owielkości 150 zł.

Warunki niniejszej promocji odnajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

W dodatku wystartowali oni dodatkowo z kolejną pulą Super Game. Łączna pula do zyskania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje