Esport mobile w LVBET

Zgarnij darmowy 120 zł zakład od Fortuny

Zakłady na Esport to interesujący sposób na wygrywanie u buka on line – jeżeli chociaż trochę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Rzecz jasna spora część firm bukmacherskich w Polsce oferuje zakłady na mecze na Esport, a w rzeczonej grupie jest również LVBET.

Jaki niedawno włączył na własnej stronie dodatkową zakładkę esportową z znaczną propozycją kursów w trakcie spotkań plus możliwością obserwowania gier live. Obecnie typujący mecze zdołają korzystać z tejże zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport mobile

Obserwowanie tudzież typowanie esportu na komórce w życiu nie było łatwiejsze. Dziś wyjątkowa zakładka esport osiągalna jest w czytelnym położeniu – na poświęconej typerom podstronie.
Włączenie tejże funkcjonalności o wiele obetnie czas wymagany na sklecenie kuponu oraz uprości wyszukanie ciekawych meczów w najbardziej atrakcyjnych grach.

Kolejnym ciągiem zmian w odmianie mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z różnorakich meczów live w ramach meczy eSportowych. Do tej pory osiągalne były one wyłącznie w wersji na pecety LV BET, obecnie najlepsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież dużo innych będzie można oglądać też na wyświetlaczach telefonów oraz tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET raz po raz mocniej otwiera się na esport, dziś robimy to z znaczną siłą. Bezustannie pragniemy się poprawiać w tym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji mobile jest tego dobrym przykładem.
Poprawiamy nie wyłącznie własny produkt, lecz też poszerzamy swoją działalność na nowych rynkach, do jakich bezspornie zdołamy wliczyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher wirtualny funkcjonuje na krajowym rynku od paru lat. W tym czasie firma zaangażowała się w ożywienie rozmaitych dyscyplin oraz parunastu klubów sportowych. LVBET jest donatorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Oprócz tego, „wszedł” w sponsoring krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę