ETOTOMANIA – nowa promocja Etoto

Dlaczego Betfan oferuje zakłady bez podatku

Sporadycznie bukmacher internetowy Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym typerom bonusy (nie chodzi o bonusy na początek). Dlatego ETOTOMANIA to miłe zdumienie oraz atrakcyjna oferta dla typujących u tego lokalnego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Dzisiaj na stronce www.etoto.pl oficjalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy program bonusowy dla grających oferujący okazję awansu ma wyższy poziom i dostawanie coraz fajniejszych nagród.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Typujący mecze gromadzą punkty za postawione kupony. W ostatnich dniach miesiąca według „widełek” wchodzą szczebel dalej i codziennie zdobywają kolejne gratyfikacje. Licznik punktów ciągle informuje typującego jak wiele brakuje mu do lepszego poziomu na przykład ZŁOTY, a jak wiele do utrzymania aktualnego na przykład SREBRNY.
Oprócz tego także widzi typer jakie nagrody pieniężne ich czekają w przyszłym tygodniu.

Im wyższy pułap w projekcie Etotomania buka Etoto tak częstokroć zdołamy liczyć na wspaniałe nagrody pieniężne dla typującego.

Projekt przytoczony zamienił każde, do dziś dnia istniejące promocje u bukmachera na stronce nie licząc propozycji przy zakładaniu konta „Zamień 100 złotych na 300 złotych

Sporo wiadomości opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly