Gdzie najlepiej obstawiać mecze przez internet na żywo?

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Obstawianie meczy na żywo przez internet jest bardzo popularnym sposobem typujących którzy z zakładów bukmacherskich zrobili sobie dodatkowe źródło dochodów w internecie. Każdy z Nas zdoła przy użyciu tej metody na obstawianie meczy, obstawić pojedynek, jeśli jest on akurat w ofercie danego bukmachera u którego mamy konto…

Gdzie najlepiej obstawiać na żywo?

Jest to niezmiernie proste pytanie. W zasadzie obstawiać mecze można u każdego bukmachera który ma ofertę na żywo (na tej stronie https://www.obstawianie.net/strony-do-obstawiania-meczy.html masz top 3 bukmacherów którzy mają doskonałą ofertę na żywo dla graczy):

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co do samego obstawiania przez internet … Najczęściej bukmacher ma dział „na żywo” lub też ”live” w którą rekomendujemy wejść gdy mamy czas by na żywo obstawiać dany mecz. Tam dostrzeżemy spis meczy, które przystępne są w ofercie live. Z tych wszystkich, szukamy swojego spotkania. Jeżeli je odnajdziemy, klikamy na nie i to wszystko. Ukaże się nam plansza, którą bardzo dobrze znamy ze zwykłego obstawiania meczy.

Jest to menu zakresu zakładów, które mamy do dyspozycji w danym spotkaniu. Obstawianie meczy na żywo są nader istotnym rodzajem obstawiania dla wielu graczy, którzy muszą zobaczyć, jak pierwsze minuty meczu przebiegają by obstawić w ogóle coś u bukmachera.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze przez internet na żywo? • Typowanie meczów

 

Obstawianie na żywo – w skrócie

Jeśli znamy drużynę, znamy informacje o jej formie fizycznej, co więcej odczuwamy iż forsują swoją siłę w pierwszej połowie, to możemy być świadkami że w drugiej, nie będą mieć oni już sił i zaatakują przeciwnicy, co jest częstym, dobrym posunięciem taktycznym ze strony trenerów.

Od czasu do czasu również, obstawianie na żywo przydaje się przy obstawianiu faworytów, dlatego że większość liczyło na szybką wygraną, tymczasem w pierwszej połowie wobec remisu, my wkraczamy z obstawieniem rezultatu po kursie dwukrotnie wyższym, a nasz wybraniec bez problemu zdobywa gola w drugiej połowie realizując taktykę którą trener nakłada swoim napastnikom.

Jak widać, obstawianie wyników online na żywo jak najbardziej ma swoje duży sens.

Każdy z nas może w powyższy sposób zagrać w kilku meczach i zobaczyć jak to się je oraz jak będzie to wszystko funkcjonować przy wybranym meczu. Dla nas bez wątpienia ma to swój wielki sens – takie typowanie. Typy u bukmacherów zdołają być z góry założone na dany pojedynek, jednakże nie wiemy kiedy i kto strzeli a czekając w trakcie meczu, mamy wybór po większych kursach, co będzie nam dawać lepsze finansowe perspektywy w trakcie gdy typ nam siądzie.

Granie z taka możliwością naturalnie ma sens, tak więc widzisz, z jakiego powodu zakłady bukmacherskie na żywo są popularne wśród typerów. A gdzie najlepiej obstawiać takie mecze – czy to będzie strona www.fortuna.pl czy totolotek.pl nie ma większego znaczenia.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje