Jak ograć buka? Jest na to kilka sposobów

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Jak ograć buka – to proste! Konkretne informacje na temat meczu do obstawiania oraz dogłębna analiza zdarzenia pozwolą nam osiągnąć na tym polu nie jeden sukces. Zobaczmy więc co proponuje nam bukmacher i na co możemy stawiać. Nauczmy się wygrywać, wykorzystując do tego swoją wielką pasję.

Sposób nr 1 – znajdź swoją ligę!

Czy zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską będą zakładami pewnymi, czy też nie? Musimy ocenić to sami biorąc pod uwagę wszystkie mniej i bardziej ważne okoliczności, co jak wiemy nie jest takie łatwe jak może nam się wydawać. Niestety bardzo mało osób posiada odpowiednią wiedzę, zwłaszcza , jeżeli mówimy o początkujących graczach. Nie działajmy pod wpływem chwiejnych emocji. Dlaczego akurat obstawiamy wygraną?

Jak ograć buka? Jest na to kilka sposobów • Blog

A dlaczego remis? Wszystko musi mieć swoje wyjaśnienie. A może obstawianie meczy ligi angielskiej będzie dla nas idealnym wyborem? Nie obstawiajmy jeśli nic nie jest pewne. Kiedy widzimy, że nasza ulubiona drużyna cały czas przegrywa mimo to postawimy na nią z powodu czystej sympatii? Takie rozwiązanie jest nieco banalne ale i niewytłumaczalne. Od razu stawiamy zatem na porażkę, która jest nieunikniona.

Zwycięstwo nie zależy od cudu ale od kondycji wszystkich zawodników. A ta jak wiemy nie zawsze jest dobra i nie możemy o to winić piłkarzy.

My musimy postawić na to co co widać, na to co jest autentyczne. Jeśli z góry wiemy, że przegrają, nic nie szkodzi nam na przeszkodzie aby właśnie na to postawić. Jakie typy na ligę angielską obstawimy? Warto zainteresować się tym co dokładnie dzieje się w świecie sportu.

Niestety nie jest to takie łatwe jak może nam się wydawać. Świat sportu bywa bardzo obrotowy – raz drużyna wygrywa, nagle dochodzi do kontuzji na boisku i niestety nasza obstawiana wygrana przechodzi nam koło nosa.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

A skąd kontuzja? Może zawodnik nie był w dobrej formie, był roztargniony albo coś go trapiło i nie mógł znacznie dobrze skupić się na grze? Odpowiedzi może być całe mnóstwo. Jeśli już bierzemy w tym udział, pomocne nam będą darmowe transmisje meczy.

Najlepiej obstawiaj na żywo!

Dzięki temu dokładnie będziemy śledzić co takiego dzieje się na boisku i będziemy mogli dowiedzieć się na jakiej jesteśmy pozycji. Każdego dnia zawodnicy trenują, każdy z nich może być przemęczony, znudzony, zachęcony lub nie do spotkania. Mecze piłki nożnej są bardzo ekscytujące i dają nam wiele emocji.

Tutaj musimy jednak panować nad swoimi zachowaniami i nie zmieniać decyzji w trakcie meczu, kiedy padnie jeden gol – jak wiemy może skończyć się zupełnie inaczej, a wtedy to my będziemy stratni, nikt inny. To bardzo ważne aby kierować się konkretnymi informacjami, faktami, a nie swoja chwilową emocją, która za chwilę będzie zupełnie inna.

I na koniec pamiętaj – jak chcesz ograć buka … nie ma 100% pewniaków!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje