LVBET

4.2 / 5

Bonus bez depozytu + za wpłatę

LVBET

 • polski bukmacher
 • Bonus bez depozytu
 • Zakłady na żywo
 • Liczne promocje

Zalety

 • Szybkie wpłaty i wypłaty
 • Świetny bonus
 • Przejrzysta strona
 • Ilość wydarzeń

Wady

 • Dosyć niskie kursy
 • Limity
 • Pomoc dla gracza

LVBET zakłady bukmacherskie

Nazwa LVBET
Strona www.lvbet.pl
Założony 2016
Lokalizacja Polska
Minimalny depozyt 20zł
Pomoc mail, telefon, chat
Opcje wpłaty szybkie przelewy online, Skrill, karta kredytowa
Opcje wypłaty przelew bankowy
Zakłady na żywo TAK
Bonus bez depozytu TAK
Aplikacja mobilna TAK
Bonus 100% TAK
Minimalny zakład od 1 zł

LV BET to legalny bukmacher internetowy ale posiadający również punkty stacjonarne w Polsce – póki co mało znany na większą skalę w Polsce – lecz powoli się to zmienia. Co prawda grają tam gracze, ale nie jest to bukmacher wyróżniający się czymś szczególny jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Po pierwsze warto przy tym zaznaczyć, że działa on dla nas od 2016 roku i powoli zaczyna działać na polskim rynku bukmacherskim.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Legalne zakłady bukmacherskie w LV BET

Przechodząc do zakładów bukmacherskich to ich oferta jest o niebo lepsza od drugiej podobnej firmy, która stażem również podobna jest do LVBet a mianowicie forBET. Jest kilkanaście dyscyplin sportowych. Z pewnością fani e-sportu znajdą tu również coś dla siebie.

Oprócz sportowych zakładów znajdziemy tu również zakładkę „zakłady specjalne”. Dotyczą one chociażby wydarzeń politycznych czy rozrywkowych. Strona dostępna jest oczywiście w języku polskim, mimo to czasem możemy znaleźć nie do końca wszystko przetłumaczone (bo bukmacher ten jest częścią innej dużej firmy bukmacherskiej działającej w Europie.

LVBET •

Oprócz zakładów bukmacherskich mamy do dyspozycji mnóstwo zdarzeń z Wirtualnych Sportów – gdzie możemy jak w kasynie obstawiać wirtualne zdarzenia ;).

Wpłaty i wypłaty w LV BET

Wpłaty i wypłaty głównie poprzez Przelewy24. To również mały minus dla LV BET. Należy zwrócić uwagę, że tych opcji powinno być o wiele więcej, ponieważ większości graczy korzysta ze Skrilla czy Tpay, które są dziś bardzo popularne (na dniach powinien te opcje ów bukmacher wprowadzić).

To co z pewnością wyróżnia tego bukmachera to liczne bonusy i akcje promocyjne. Już na samym początku możemy liczyć na nawet 1000 złoty – choć tutaj te bonusy się często zmieniają i warto śledzić naszą stronę by wiedzieć co w trawie piszczy.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Poza tym często występują liczne promocje. I to właściwie tyle o LVBET. Mało graczy na forach bukmacherskich chwali się grą u nich (zapewne będzie się to zmieniać z dnia na dzień po wejściu w życie ustawy hazardowej).

Opinie o LV BET

Są póki co typowymi średniakami z niewielkim stażem.

Być może musimy jeszcze trochę poczekać, aby ta legalna firma bukmacherska mogła się rozwijać. Do kogo jest zatem dziś skierowana? Dla typowych graczy, którzy raz wygrywaj, a raz przegrywają. Wtedy to z pewnością nie będziemy mieli żadnych problemów.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Przy tym nie warto do końca brać opinii o LVBET innych graczy. Być może najlepiej założyć tam konto (tutaj możesz dostać nawet 1000zł na zakłady) i po prostu obstawić kilka meczy. Jak wielu legalnych bukmacherów ma swoje plusy i minusy.

Jednak najważniejsze dla wszystkich jest wypłacalność, a z tym tematem raczej się nie spotykamy czytając opinie na temat LV BET. Jeśli jednak natkniemy się na problemy to z pewnością support tegoż legalnie działającego bukmachera postara się je szybko wyjaśnić – jest on chwalony przez większości tam zarejestrowanych graczy zakładów bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę