LVBET wprowadza live streaming

Legalny bukmacher online LVBET bez ustanku poprawia własną propozycję bukmacherską – dziś o live streaming meczy sportowych.

Odpalenie nowiuteńkiej witryny w sieci (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) pozwoliło na łańcuch opcji zarazem dla nas, jak i dla typujących.
Przez cały czas staramy się wykorzystywać przestrzeń do włączania wszelakich nowości plus ulepszeń, wzorem tego były niedawno podpięte zakładki esportowe w odmianie na telefon.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

LVBET wprowadza live streaming

Choć esport od jakiegoś okresu stanowi ważna z osi rozkwitu LVBET, to nie skupiamy się jedynie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw wnioskom również tych graczy, jacy wybierają szablonowe dyscypliny. Szczególnie dla tych grających pojawiła się dodatkowa nowa funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Dodanie streamingu meczy piłkarskich to kolejny krok w kierunku możliwie jak największego otwarcia się na krajowych graczy.
Na dzień dzisiejszy rozwijamy krajową działalność, wychodzimy naprzeciw trendom i wprowadzamy nowinki techniczne możliwości oferowane przez innowacyjne media, w ten sposób żeby LVBET.PL cały czas powiększał własną aktywność na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (albowiem tak potocznie określana jest możliwość oglądania meczy na żywo) z najważniejszych wydarzeń jakie da się obstawiać stosowane były tylko w przypadku esportu. W tej chwili to się zmieni.

LVBET wprowadza live streaming • Legalni bukmacherzy

W wyniku tego chcemy uatrakcyjnić polskim graczom czas spędzony na stronce LVBET.PL. Przez co będą zdołali na żywo śledzić dowolne mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej ofercie bukmacherskiej.
Wśród nich ujrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Dalej propozycja streamingowa będzie poszerzana o kolejne mecze czy dyscypliny.

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.