Największy bukmacher internetowy w Polsce

Który bukmacher oferuje promocje bukmacherskie bez depozytu ? STS. A czy warto u niego obstawiać ? Tak!

Ma STS.TV – oglądamy mecze na żywo, do tego obstawiamy je w super aplikacji (chyba najlepsza na rynku) no i mamy promocje bukmacherskie bez depozytu dla nowych graczy! Jedynie kursy… mogły by być lepsze 😉

O STS

STS to największy bukmacher internetowy w Polsce przyjmująca zakłady bukmacherskie. Firma założona została w 1997 roku i odtąd z uznaniem funkcjonuje na obszarze Polski. Za sprawą dynamicznego postępu na przestrzeni minionych lat STS.PL mocno opanował sektor legalnych firm bukmacherskich w Kraju – o wiele zwiększając udziały, które obecnie są na poziomie 47%.

Po przegonieniu polskiej konkurencji następnym etapem milowym spółki jest podbój Europy – jak zapowiadają włodarze.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Ów legalny bukmacher wirtualny energicznie angażuje się we wzmacnianie naszego sportu, będąc największym podmiotem na lokalnym rynku sponsoringu. Spółka jest formalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Legii Warszawa oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań a także wielu kolejnych klubach w Polsce.

STS a eSport

Ten największy bukmacher internetowy w Polsce ponadto wspomaga również nasz krajowy esport. STS.PL rozpoczął współpracę z Devils.one, organizacją esportową. Devils.one to krajowy zespół CS:GO który zademonstruje się w ciągu 9. sezonu gier ESL Pro League – najbardziej znanej ligi CS:GO na ziemi. Umowa obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona elementem polityki STS, zakładającej regularne wzmacnianie marki w sferze esportu.

Największy bukmacher internetowy w Polsce • Legalni bukmacherzy

Firma ciągle wykłada środki w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki jakim wyprzedziła krajową konkurencje. Obecnie udostępnia zakłady na mecze nie tylko za pośrednictwem strony www, lecz również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom na systemy Android oraz iOS. Bukmacher wirtualny bez ustanku poszerza swą ofertę (nie tylko jeśli chodzi o promocje bukmacherskie bez depozytu), umożliwiając Wam m.in. kolejne zakłady na żywo oraz potwierdzając czołową pozycję w sferze esportu.

Ten największy bukmacher internetowy w Polsce wykreował również prywatny system wypłat – STSpay – dający szanse na ekspresowe transfery przez 7 dni w tygodniu. Ów jeden z najlepszych bukmacher wirtualnych, za sprawą inwestycji w czeską spółkę Greep, jest współwłaścicielem systemu Betsys.

Za pomocą skutecznego systemu pomocy dla obstawiających pojedynki, STS ma możliwość szybko reagować na wzrastające zapotrzebowania grających.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

STS TV

Do tego oferuje Nam możność oglądania transmisji zdarzeń sportowych na żywo w Internecie za asystą STS TV. Tego typu opcja jest przystępna również graczom urządzeń telefonicznych. Co miesiąc spółka przekazuje transmisje z ponad 5000 meczów… piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, NFL i pozostałych sportów.

Dzisiaj innowacyjne punkty akceptowania zakładów są w dowolnym większym mieście – łącznie na terenie Polski jest ich ponad 400.

Promocje bukmacherskie

Kochamy promocje bukmacherskie bez depozytu jak każdy obstawiający! Tutaj również przytoczony bukmacher na stronie www.sts.pl/bonusy/ stworzył dla Każdego z was promocje bukmacherskie bez depozytu na start + bonus za wpłatę.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Uzyskamy tu na początek –  dodatkowo 1500 zł za depozyt na rachunek do przyjmowania zakładów bukmacherskich.
Dodatkowo w rozmaitych quizach stali typerzy zdołają zdobyć multum gotówki (warunki odszukacie na www.sts.pl/bonusy/).

Największy bukmacher internetowy w Polsce

Miejsce, które z pewnością odwiedzi każdy początkujący gracz to strony bukmacherskie z bonusami, na których przedstawione są rankingi z porównaniem ofert a także bonusów powitalnych oferowanych przez legalnych bukmacherów.

Na naszej stronie dostępne jest pełne zestawienie bonusów i promocji, które możesz otrzymać zakładając konta w poszczególnych firmach. Co więcej – korzystając ze specjalnych kodów promocyjnych dostępnych w dziale „Bonusy i promocje bukmacherskie bez depozytu” możesz odebrać dodatkowe freebety i bonusy, dostępne tylko przez specjalne kody bonusowe jak nasz VIPKOD.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.