Obstawiamy KSW z Fortuną

Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), nawiązały kooperację. A to znamionuje typowanie KSW u tegoż bukmachera.
Podpisany 2-letni układ zawiera wszystkie walki w klatce KSW przewidziane na 2020 plus 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher internetowy stworzył dla fanatyków MMA rozliczne promocje, quizy oraz zakłady specjalne, jakie odnajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Obstawiaj starcia w klatce KSW z bukmacherem Fortuna

Stałe powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas fundamentalne w rozroście nie wyłącznie samej Organizacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezwykle się cieszę, że do gremia sojuszników dołączył lider zakładów sportowych w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie wyłącznie na rynku lokalnym, lecz dodatkowo przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Bardzo cieszę się z przedsięwziętej kooperacji oraz posiadam wiarę, że przyniesie ona obydwu organizacjom multum satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, szef Organizacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego czasu śledzimy wart uwagi wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to poważana i niesłychanie szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, w związku z tym ufamy, że na skutek tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszystkich wielbicieli MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej gromady osób obserwujących jakiekolwiek wydarzenie prowadzone przez Organizację KSW.

Już dzisiaj proponujemy najwyższą liczbę zakładów prematch oraz w trakcie w Polsce na dowolne najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zastrzec, że zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa i marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i dodatkowo jedna z największych na świecie. To obecnie dodatkowo wtóre obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie niepiłkarskie, śledzone na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii walczyło przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka popularyzuje dyscyplinę a także formuje jej sportowe sławy.

W ostatnim czasie Organizacja święci znaczne sukcesy: zorganizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo ponadprzeciętne wydarzenia za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Graj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie przyjmująca zakłady sportowe firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher online prowadzi zakłady w kanale w necie na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach mobilnych na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład