Oferta bukmacherska 2020

Dlaczego Betfan oferuje zakłady bez podatku

Kolejni legalni bukmacherzy internetowi zmieniają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla obstawiających!
Oceń co w tej chwili proponują bukmacherzy w Polsce i czy ich propozycja bukmacherska powitalną jest w dalszym ciągu ciekawa.

Pokaźne zmiany u bukmacherów

2020 rok to również okres przemian, które nie obeszły też strony legalnego bukmachera online WWW.PZBUK.PL.
Dlatego już dzisiaj uruchomili kolejną, odnowioną wersję portalu www.pzbuk.pl. Łącznie z polepszoną szatą graficzną nadciąga nowiuteńkie oprogramowanie samego wortalu, jaki winien funkcjonować stanowczo szybciej.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Włączyliśmy co więcej nowiuteńkie edycje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android. Całość wspierany jest przez interesującą stronę początkową, która sama przystosowuje ofertę specjalną dla każdego typującego na podstawie jego pierwotnych preferencji oraz zachowania w naszym portalu.

Oferta powitalna – następne zmiany

Kolejna ważna modyfikacja to nowa propozycja powitalna, której początek zdecydowaliśmy się nadgonić także na okres świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowo zakladających konta klientów w portalu będzie witał „bezpłatny zakład w kwocie 50 złotych”.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Jest to identyczna propozycja, z której korzystaliśmy przedtem w I trymestrze 2019 r. Do pobrania zakładu uprawiony będzie prawie każdy nowy klient, jaki zarejestruje się w wortalu a także zaryzykuje co najmniej jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 bądź wyższym kursie za minimum 50 złotych.

Od strony typującego propozycja ta jest dużo łatwiejsza niźli obecna, zarazem depozyt jak i nagrody pieniężne z darmowego zakładu nie są scalone z żadnymi warunkami obrotu, a klient zdobędzie darmowy zakład bez względu od tego jak pozostanie rozliczony jego osobisty typ.
Przytoczona sumka pierwotnego zakładu jest dodatkowo zgodna z naszymi statystykami odnośnie wzorów typowania.

Oferta bukmacherska 2020 • Legalni bukmacherzy

Przemiana oferty bukmacherskiej w trakcie rejestracji na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić dużą kwotę na podatku obrotowym oraz pozwoli na łatwiejszą klasyfikację gracza do odpowiedniego profilu jednostkowych propozycji retencyjnych.

Nadchodzą modyfikacje w propozycji PZBUK

Nie jest to koniec planowanych modyfikacji w ofercie. Najbliższe usprawnienia a także następne produkty będą pojawiać się wielokrotnie przez pełny 2020 rok, a nowiutką ofertę na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
49zł za apkę
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1200 zł