Oferta bukmacherska 2021

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Kolejni legalni bukmacherzy internetowi zmieniają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla obstawiających!
Oceń co w tej chwili proponują bukmacherzy w Polsce i czy ich propozycja bukmacherska powitalną jest w dalszym ciągu ciekawa.

Pokaźne zmiany u bukmacherów

2020 rok to również okres przemian, które nie obeszły też strony legalnego bukmachera online WWW.PZBUK.PL.
Dlatego już dzisiaj uruchomili kolejną, odnowioną wersję portalu www.pzbuk.pl. Łącznie z polepszoną szatą graficzną nadciąga nowiuteńkie oprogramowanie samego wortalu, jaki winien funkcjonować stanowczo szybciej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Włączyliśmy co więcej nowiuteńkie edycje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android. Całość wspierany jest przez interesującą stronę początkową, która sama przystosowuje ofertę specjalną dla każdego typującego na podstawie jego pierwotnych preferencji oraz zachowania w naszym portalu.

Oferta powitalna – następne zmiany

Kolejna ważna modyfikacja to nowa propozycja powitalna, której początek zdecydowaliśmy się nadgonić także na okres świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowo zakladających konta klientów w portalu będzie witał „bezpłatny zakład w kwocie 50 złotych”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Jest to identyczna propozycja, z której korzystaliśmy przedtem w I trymestrze 2019 r. Do pobrania zakładu uprawiony będzie prawie każdy nowy klient, jaki zarejestruje się w wortalu a także zaryzykuje co najmniej jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 bądź wyższym kursie za minimum 50 złotych.

Od strony typującego propozycja ta jest dużo łatwiejsza niźli obecna, zarazem depozyt jak i nagrody pieniężne z darmowego zakładu nie są scalone z żadnymi warunkami obrotu, a klient zdobędzie darmowy zakład bez względu od tego jak pozostanie rozliczony jego osobisty typ.
Przytoczona sumka pierwotnego zakładu jest dodatkowo zgodna z naszymi statystykami odnośnie wzorów typowania.

Oferta bukmacherska 2021 • Legalni bukmacherzy

Przemiana oferty bukmacherskiej w trakcie rejestracji na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić dużą kwotę na podatku obrotowym oraz pozwoli na łatwiejszą klasyfikację gracza do odpowiedniego profilu jednostkowych propozycji retencyjnych.

Nadchodzą modyfikacje w propozycji PZBUK

Nie jest to koniec planowanych modyfikacji w ofercie. Najbliższe usprawnienia a także następne produkty będą pojawiać się wielokrotnie przez pełny 2020 rok, a nowiutką ofertę na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA SUPERBET BETCRIS STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł Cashback
+ bonus za wpłatę
200zł FREEBET
+ darmowy zakład
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 50 zł - do 1200 zł