Solidny polski bukmacher internetowy

LV BET to solidny polski bukmacher internetowy ale posiadający również punkty stacjonarne w Polsce – póki co mało znany na większą skalę w Polsce – lecz powoli się to zmienia. Co prawda grają tam gracze, ale nie jest to bukmacher wyróżniający się czymś szczególny jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Po pierwsze warto przy tym zaznaczyć, że działa on dla nas od 2016 roku i powoli zaczyna działać na polskim rynku bukmacherskim.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Legalne zakłady bukmacherskie w LV BET

Przechodząc do zakładów bukmacherskich to ich oferta jest o niebo lepsza od drugiej podobnej firmy, która stażem również podobna jest do LVBet a mianowicie forBET. Jest kilkanaście dyscyplin sportowych. Z pewnością fani e-sportu znajdą tu również coś dla siebie.

Oprócz sportowych zakładów znajdziemy tu również zakładkę „zakłady specjalne”. Dotyczą one chociażby wydarzeń politycznych czy rozrywkowych. Strona dostępna jest oczywiście w języku polskim, mimo to czasem możemy znaleźć nie do końca wszystko przetłumaczone (bo bukmacher ten jest częścią innej dużej firmy bukmacherskiej działającej w Europie.

Solidny polski bukmacher internetowy • Legalni bukmacherzy

Oprócz zakładów bukmacherskich mamy do dyspozycji mnóstwo zdarzeń z Wirtualnych Sportów – gdzie możemy jak w kasynie obstawiać wirtualne zdarzenia ;).

Wpłaty i wypłaty w LV BET

Wpłaty i wypłaty głównie poprzez Przelewy24. To również mały minus dla LV BET. Należy zwrócić uwagę, że tych opcji powinno być o wiele więcej, ponieważ większości graczy korzysta ze Skrilla czy Tpay, które są dziś bardzo popularne (na dniach powinien te opcje ów bukmacher wprowadzić).

To co z pewnością wyróżnia tego bukmachera to liczne bonusy i akcje promocyjne. Już na samym początku możemy liczyć na nawet 1000 złoty – choć tutaj te bonusy się często zmieniają i warto śledzić naszą stronę by wiedzieć co w trawie piszczy.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Poza tym często ów solidny polski bukmacher internetowy oferuje liczne promocje. I to właściwie tyle o LVBET. Mało graczy na forach bukmacherskich chwali się grą u nich (zapewne będzie się to zmieniać z dnia na dzień po wejściu w życie ustawy hazardowej).

Opinie o LV BET

Są póki co typowymi średniakami z niewielkim stażem.

Być może musimy jeszcze trochę poczekać, aby ta legalna firma bukmacherska mogła się rozwijać. Do kogo jest zatem dziś skierowana? Dla typowych graczy, którzy raz wygrywaj, a raz przegrywają. Wtedy to z pewnością nie będziemy mieli żadnych problemów.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Przy tym nie warto do końca brać opinii o LVBET innych graczy. Być może najlepiej założyć tam konto (tutaj możesz dostać nawet 1000zł na zakłady) i po prostu obstawić kilka meczy. Jak wielu legalnych bukmacherów ma swoje plusy i minusy.

Jednak najważniejsze dla wszystkich jest wypłacalność, a z tym tematem raczej się nie spotykamy czytając opinie na temat LVBET. Jeśli jednak natkniemy się na problemy to z pewnością support tegoż legalnie działającego polskiego bukmachera postara się je szybko wyjaśnić – jest on chwalony przez większości tam zarejestrowanych graczy zakładów bukmacherskich.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.