STS – bonus za rejestrację

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Kod bonusowy czy to w STS czy w Betfan czyli u legalnie działających firm bukmacherskich czasami jest niezbędny, a czasem nie. Ogólnie zasada jest taka, że i bez kodu bonusowego zdobędziemy mnóstwo funduszy na początek na grę na zakładach wzajemnych u bukmacherów w necie. I powinno się o tym zachowywać pamięć …

Na rynku mamy szereg różnych zgodnie z prawem działających bukmacherów online. Wśród nich jedną z fundamentalnych funkcji odgrywa bukmacher STS. W związku z tym trudno się dziwić rozlicznym typerom, iż pragną oni dołączyć do tego buka. Jest to przecież synonim zawodowstwa i skuteczności w działaniu.
Jednocześnie wskutek swojej pozycji na rynku ta instytucja mogłaby już dawno odpuścić sobie starania. Tak jednakże nie jest, gdyż firma funkcjonuje stale walcząc o gracza. W taki sposób oczywiście zyskała ona sobie życzliwość obstawiających
i ta ciągła koegzystencja prosperuje w najlepsze.

Kod bonusowy w STSie to VIPKOD

Chcąc zarejestrować u tego operatora zakładów konto, to bez wątpienia chcielibyśmy przekonać się, czy są aktualnie jakieś promocje w STS. Wiedza ta jedynie przyspieszy naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

A najlepsze jest to, iż nadmieniony operator ma multum takich ofert, a jedną z nich jest możliwość skorzystania z rabatu dającego całkiem super bonus na start.

Jaki w STS zyskamy bonus powitalny?

Jak już było nadmienione, nadrzędne
jest, żeby nowy gracz już na początku czuł się rozpieszczany. Stąd w trakcie rejestracji musimy wstukać aktywujący bonus: „VIPKOD„. Wtedy na nasze konto wpada suma 29 złotych bonusu bez depozytu.

Chodzi więc o to, że jakikolwiek nowy typujący nawet nie ma potrzeby przelewać jakiejkolwiek sumy, a i tak od buka STS zdobywamy podarunek, za który możemy obstawiać swoje debiutanckie typy.
Tym samym tego gatunku kod promocji STS to wyśmienity sposób na to, żeby bez zbytecznego szafowania poznać i zasmakować obstawiania spotkań piłkarskich w zakładach bukmacherskich. Jedynym zarządzeniem jest to, że daną ilość razy powinniśmy owymi dodatkowymi sumami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez kłopotu wypłacić je na swój rachunek w banku.

STS - bonus za rejestrację • Legalni bukmacherzy

Jak odczuwasz, sposobów w kwestii przyciągania, uwagi nowo zakladających konta graczy jest niemało, a ta przedstawiona tutaj propozycja jest w rzeczywistości strzałem w 10.

Dlatego też trzeba – jeśli intryguje nas typowanie meczów przez internet – zarejestrować konto u owego bukmachera i wziąć na początku bonus u bukmachera uaktywniając kod promocji STS. Równolegle godne wspomnienia jest to, iż w żadnym razie na tym dodatku nie kończą się nasze bonusy na stronie www.sts.pl.

Da się zatem połączyć ze sobą parę wielorakich akcji promocyjnych STSu, co oczywiście jest doskonałym wyborem.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje