Supergame w Superbet

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Superbet wypuścił nową edycje bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 pln, a liczba niniejsza może z dowolną rundą rosnąć o kolejne 25 000 zł. Starczy skutecznie odgadnąć faktyczne rezultaty meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów wzajemnych w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, które nie potrzebują depozytu, czy zaryzykowania stawki. Typer nie ponosi z tej przyczyny ani grama niebezpieczeństwa związanego z założeniem konta u bukmachera, ma za to możliwość zyskania sporej kasy i zapewnioną kapitalną rozrywkę.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Superbet i SuperGame

Nowa konwencja to zabawa kumulacyjna, gdzie deficyt zasadniczej wygranej w jednej turze będzie potęgował ekscytacje w kolejnej! W poprzedniej partii Super Game padła rekordowa do tego czasu nagroda – jeden typer zdobył 40 000 złotych w gotówce.
Tak okazała suma była dokładnie efektem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedzającej rundzie. Wygranych nie było, gdyż rozgrywka Brazylia – Argentyna został wstrzymany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja inaczej w rzeczywistości znaczne wygrane w tejże całkiem bezpłatnej grze, będą w znacznym stopniu częstszym wydarzeniem.

Jedynie w tym roku Superbet w grach free to play podarował użytkownikom zarejestrowanym w swoim serwisie nagrody na ogólną sumę blisko 8 000 000 PLN! Między innymi te akcje wpływają na stałe zdobywanie przez spółkę kolejnych, zadowolonych typujących i co więcej pogoń za konkurencją ze ścisłej elity.

Supergame w Superbet • Blog

Z jakiej przyczyny wobec tego metamorfoza sztandarowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy nudy i co więcej stale usprawniamy swoje rozwiązania. Kumulowanie nagród w połączeniu z typowaniem zdarzeń dla rozrywki „najciekawszej ligi na ziemi” winno jeszcze mocniej elektryzować użytkowników, którzy coraz regularniej preferują naszą ofertę. Zdradzę również, że co pewien czas do puli nagród trafiać będą bardzo atrakcyjne wygrane rzeczowe. W tej chwili jest to jednak niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot i Ekstraklasa to raczej solidne powiązanie także z uwagi na ciekawą ofertę szablonowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Sprawdź SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na największą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek pojedynek Ekstraklasy dostępna jest także zasobna propozycja SuperBets, inaczej parę typów w ramach pewnego wydarzenia. Wielbicieli zakładów na żywo zainteresuje pewnie promocja 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna wersja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl i co więcej w najciekawszej w Polsce apki na telefon Superbet.

Ekspertów obstawianie Ekstraklasy odnajdziesz w serwisie obstawianie.net

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)