Typowanie ME w piłce ręcznej

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Czy prognozowanie szczypiorniaka daje okazję na zarobek? Czy proponowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to pewne typy?

Ostatnio niezbyt dobrze wiedzie się polskim piłkarzom ręcznym. Z minionej potęgi, której kapitanował Bogdan Wenta, zostało niewiele. Starczy zakomunikować, że na ME, które zaczynają się już w czwartek 9 stycznia, „szczypiorniści” ledwie co się dostali. Dlatego także miłośnicy piłki ręcznej nad Wisłą nie są aż tak nader z werwą nakręceni do zbliżających się meczy.

Zakłady bez podatku! 3000 zł na start! www.betfan.pl

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalny polski bukmacher BETFAN okazał zakłady bukmacherskie odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. Już możecie zaryzykować na to, kto będzie najlepszym strzelcem oraz na to ile goli osiągnie / przepuści polska drużyna. Jeżeli chodzi o typy u buka na początkowy zakład to zdecydowanym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 delegatów swojego klubu.
Dwaj kolejnych to golkiper Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – kultowy Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której napomykaliśmy na początku tekstu.

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Kraju poniekąd nie liczą na akuratny występ „Biało-Czerwonych”. Legalny krajowy bukmacher BETFAN uważa, że Nasi są bez szans na wyjście z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy plus Szwajcarzy.
Łańcuch ujętych zespołów nie jest przypadkowa, jako że to oczywiście tak winna przedstawiać się chronologia na finał grupowych zmagań. Podopieczni Patryka Rombela powinni w opinii legalnego krajowego bukmachera zamykać tę stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo porządne typy

W minionych pojedynkach przed mistrzostwami polscy kadrowicze rozegrali trzy towarzyskie pojedynki, w których trzy przegrali. Polscy zawodnicy okazali się słabsi od Hiszpanii, Portugalii tudzież Rosji. Po owych ciosach selekcjoner reprezentacji zdecydował zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę plus prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy rzeczony ruch podziała motywująco na naszą reprezentację piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, niestety nie rokujemy wygranych naszym reprezentantom na owym turnieju. Pragnęlibyśmy się oczywiście mylić w naszych zapowiedziach, niemniej jednak doprawdy ciężko doszukiwać się jakiegokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zainicjują w piątek od meczu ze Słowenią. W następnej kolejności wyczekuje ich rywalizacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na końcu, po pozostałych dwóch dniach wypoczynku, pojedynki w grupie F sfinalizują spotkaniem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci na pewno dobrze pamiętają jak sami byli zafascynowani efektami reprezentacji Bogdana Wenty.
Super by było nawiązać do owych nadzwyczajnych okresów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, należy także podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. De facto krajowa piłka ręczna przeżywa teraz wymianę pokoleń, wobec tego potrzeba nieco poczekać na następne złote czasy polskich szczypiornistów.

Zakłady bez podatku! 3000 zł na start! www.betfan.pl

Typy na ME 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Zobacz gdzie najlepiej obstawiać mecze Polaków na mistrzostwach …