Ustrzel Freebet u buka

Ciekawy freebet u jednego bukmachera na 2023 rok nadciąga!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line Fuksiarz.pl sporządził promocję dla klientów Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie można zgarnąć freebety o kwocie zależnej od wielkości bramek strzelonych w przyszłej rundzie Premier League! Promocja z freebet’em wystartuje po 1 stycznia.

Stąd jeżeli nie masz konta gracza na stronie www.fuksiarz.pl to nuże masz powód by je w tym miejscu zarejestrować.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

By wziąć akces w promocji powinno się dostać się na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przelać 50 pln a także zaryzykować przedmeczowy kuponik AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem łącznym 3.00 albo większym, zawierający wyłącznie spotkania z zakładów wzajemnych na Ligę angielską. Kuponiki zakwalifikowane do promocji wolno składać do 2 stycznia 18:29. Jeśli kuponik będzie prawidłowy, grający otrzyma freebet zależny od ilości bramek zdobytych w 19. kolejce Premier League:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W rzeczonej promocji na www.fuksiarz.pl można ustawić nielimitowaną dawkę zakładów, jednak tylko pierwotny trafiony kupon spełniający zasady promocji, będzie brany pod uwagę podczas przyznawania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.