Wyzwanie Fortuny – zdobądź 1 000 000 zł

Gdy spoglądasz na zestaw spotkań Mundialu i posiadasz świadomość, że nadal na długo przed zaczęciem MŚ jesteś w stanie przejrzeć jaka reprezentacja wyjdzie z grupy, jaka reprezentacja zmierzy się w ćwierćfinale, a jaka reprezentacja wygra puchar świata w piłce nożnej?

Sprawdź się jako typujący i dołącz do pojedynku o 1 000 000 PLN za należyte zakreślenie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Wzmiankowana sumka będzie podzielona symetrycznie przez ilość wszystkich typujących, którzy akuratnie zakreślili każde etapy Mundialu w Piłce Nożnej, sumarycznie z końcowym rezultatem pojedynku w finale.

Wyzwanie Fortuny - zdobądź 1 000 000 zł • Legalni bukmacherzy

Prócz tego, w toku konkursu „Wyzwanie Fortuny, będzie przeprowadzony zestawienie typujących, w jakim obstawiający mają okazję pozyskać premię w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich zasób ma wartość ponad 100 000 PLN. 50 typujących z najwyższą wartością punktów otrzyma gotówkę. Stopień nagrody będzie uzależniona, od miejsca, jakie w praktyce zajmie typer.

Wyzwanie Fortuny – więcej wiadomości

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W toku dostępności konkursu powinno się posiadać konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, alternatywnie poprzez apkę mobilną oraz uzupełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych poziomów w toku Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze (w dole znajdziesz szczegółową instrukcję, w jaki sposób małymi kroczkami właściwie przesłać akces ze własną drabinką).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Gratyfikację nadrzędną w Quizie to pula 1 000 000 PLN wydzielona symetrycznie do ilości wszystkich typujących, którzy dobrze wytypowali każde poziomy Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze, w pełni z końcowym rezultatem pojedynku w finale MŚ 2022.

Szansa typowania on line turnieju będzie dostępna, gdy zalogujesz się na swoje konto obstawiającego na www.efortuna.pl.

Turniej jest za friko to oznacza iż nie potrzebujesz przelewać funduszy a nawet skreślać kuponu.

Ważna informacja! Przekalkuluj skutecznie konstrukcję własnej drabinki. Posiadasz tylko 1 możliwość.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.