Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020

Pora wyborów prezydenckich to okres głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy obstawiają rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W tym tygodniu odbędzie się I runda wyborów o fotel prezydenta. Dlatego legalni bukmacherzy on line, a w tym i BETFAN.PL stworzyli bez liku zakładów dodatkowych związanych z wyborami, jakim spokojnie poczyna żyć aktualnie cała Polska.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

DUDA kontra TRZASKOWSKI?

Z miejsca wystartujmy od tego, co najistotniejsze. U tego legalnego lokalnego bukmachera zdołacie obstawiać, kto zwycięży głosowanie o fotel prezydenta Polski. Póki co faworytem jest naturalnie Andrzej Duda, jaki praktycznie w jakim kolwiek sondażu zajmuje pierwszą pozycję w rankingach.

Niemniej jednak od czasu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla aspiranta popieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak dalece, iż w niektórych ekstrapolacjach wyprzedza on i dzisiejszego prezydenta. Naturalnie trochę, mimo to jednak.

Znawcy w BETFAN liczą, iż na 54% zwycięży Duda. Procenty na to iż zwycięży Trzaskowski wyznaczane są na prawie 44%.
Chociaż Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie oczekiwać w przybliżeniu 10% głosów, to nie mają praktycznie najmniejszych szans na to, aby wejść do II tury.

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 • Typowanie meczów

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż ten ostatni kandydat wskutek programu „Menelowe+” zdoła w opinii bukmacherów on line finalnie uzbierać jakieś 2 punkty %.

WYNIKI PRETENDENTÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w naszym Kraju oferują do tego możność typowania, jaka będzie obecność społeczeństwa w I części wyborów, jak wielu pretendentów razem otrzyma choćby 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą efekty wszystkich postaci konkurujących o funkcję głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż nieomalże na pewno będzie II runda. Co istotne, już dziś zdołacie obstawiać, jaki rezultat dostaną w niej Duda i Trzaskowski, którzy prawdopodobnie na pewno się w niej pojawią.

Koniec końców: wszelkie typy, jakie potrzebowalibyście znaleźć na temat wyborów na prezydenta wyszukacie na wortalu www.betfan.pl.
Bez wątpliwości jest tak sporo typów iż prawie każdy gracz znajdzie coś konkretnego do typowania.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.