Zakłady sportowe z freebetem

Szukasz ciekawej oferty z freebet za rejestrację? Zobacz freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po miesięcznej pauzie w rozgrywkach w ligach połączonych z MŚ, w drugi dzień Świąt Bożego narodzenia wraca silna liga angielska (polecamy Obstawianie ligi angielskiej)!
W związku z tym Fuksiarz.pl wymyślił nową wersję oferty Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej idzie zwinąć i 100 zł freebetu! Promocja Fuksiarza osiągalny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Wobec tego – jeśli chciałbyś otrzymać 100 zł freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i typuj zdarzenia online.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

By przystąpić do niniejszej akcji promocyjnej bukmacherskiej powinno się kliknąć „Dołącz”, na stronce akcji promocyjnej, wpłacić 50 zł depozytu a także postawić kupony AKO (przedmeczowe i/albo w trakcie) za minimalną sumkę 20 zł. Kurs totalny fundowanych zakładów musi wynosić minimum 3.00. I tak, od wielkości trafionych typów, na klientów czekają freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 wygranych kuponów = 60 zł freebet
8 wygranych kuponów = 80 zł freebet
10 wygranych kuponów = 100 zł freebet

Freebety nie sumują się. Każdy gracz może otrzymać zaledwie jeden freebet, przykładowo: gracz jaki poprawnie wyłoni 10 zakładów AKO, pozyska 100 zł freebet.

Więcej wiadomości na stronce https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

Zakłady sportowe z freebetem • Blog

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.