Bonusy bukmacherskie w Polsce

W Polsce istnieje wiele firm bukmacherskich oferujących różnego rodzaju bonusy dla nowych użytkowników oraz dla stałych graczy. Oto kilka przykładów bonusów bukmacherskich w Polsce:
  1. Bonus powitalny – to bonus, który otrzymuje się po zarejestrowaniu się w serwisie bukmacherskim i dokonaniu pierwszej wpłaty. Bonus ten może przyjąć różne formy, np. darmowe zakłady, podwojenie wpłaty, czy zwrot stawki za pierwszy zakład.
  2. Bonus bez depozytu – to bonus, który otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłaty. Zazwyczaj jest to darmowy zakład lub kilka darmowych zakładów.
  3. Bonus za polecanie – to bonus, który otrzymuje się za polecenie serwisu bukmacherskiego innym osobom. Zazwyczaj polecający otrzymuje darmowy zakład lub bonus pieniężny, a polecona osoba otrzymuje bonus powitalny.
  4. Bonusy stałe – to bonusy, które otrzymują stałych gracze. Mogą to być np. darmowe zakłady, bonusy pieniężne, czy zwroty stawek za przegrane zakłady.
Warto pamiętać, że każdy bonus bukmacherski ma swoje warunki i zasady, które należy dokładnie przeczytać przed skorzystaniem z oferty.

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.