Bonusy bukmacherskie w Polsce

W Polsce istnieje wiele firm bukmacherskich oferujących różnego rodzaju bonusy dla nowych użytkowników oraz dla stałych graczy. Oto kilka przykładów bonusów bukmacherskich w Polsce:
  1. Bonus powitalny – to bonus, który otrzymuje się po zarejestrowaniu się w serwisie bukmacherskim i dokonaniu pierwszej wpłaty. Bonus ten może przyjąć różne formy, np. darmowe zakłady, podwojenie wpłaty, czy zwrot stawki za pierwszy zakład.
  2. Bonus bez depozytu – to bonus, który otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłaty. Zazwyczaj jest to darmowy zakład lub kilka darmowych zakładów.
  3. Bonus za polecanie – to bonus, który otrzymuje się za polecenie serwisu bukmacherskiego innym osobom. Zazwyczaj polecający otrzymuje darmowy zakład lub bonus pieniężny, a polecona osoba otrzymuje bonus powitalny.
  4. Bonusy stałe – to bonusy, które otrzymują stałych gracze. Mogą to być np. darmowe zakłady, bonusy pieniężne, czy zwroty stawek za przegrane zakłady.
Warto pamiętać, że każdy bonus bukmacherski ma swoje warunki i zasady, które należy dokładnie przeczytać przed skorzystaniem z oferty.

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.