Liga europy – zawody w obstawianiu meczów w Forbet

Każdy gracz uwielbia nowe promocje u bukmacherów. A obecnie jest możliwość żeby wygrać konkurs w obstawianiu meczów pucharowych na www.iforbet.pl. Turniej zorganizowany jest na okazję powrotu ligi europy.
Toteż jeśli chcesz zarobić trochę gotówki dodatkowo podczas typowania wzmiankowanych lig to ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Zawody w obstawianiu ligi europy

Cała akcja rozpoczyna się 5.08 wtedy to legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Forbet aktywuje Rankingiem Europejskie Puchary. Pod spodem ulokowaliśmy najistotniejsze warunki tego turnieju.

1. Graj Europejskie Puchary w okresie od 5 do 27 sierpnia 2020 roku.
2. Zdobywaj punkty za oznaczenie zwycięzcy, obstawienie remisu czy też trafny rezultat.
3. Dla TOP50 graczy mamy 10 000 PLN w bonusach.

forbet-bonus-powitalny

Ilość osiągniętych punktów uzyskiwana jest według poniższego przelicznika:

– Odpowiednie skreślenie zwycięzcy pojedynku = 3 punkty
– Odpowiednie skreślenie remisu = 5 punktów
– Odpowiednie skreślenie precyzyjnego wyniku = 10 punktów
a. Maksymalna liczba punktów za pojedynczy kupon to 100 punktów.
b. W ramach 1 pojedynku da się uzyskać max. 10 punktów
c. Punkty w ramach jednego pojedynku nie łączą się. W sytuacji dobrego wyselekcjonowania dokładnego wyniku, punkty za podanie zwycięzcy albo remisu nie będą doliczane.
d. Kupony systemowe nie będą uwzględniane w rankingu.
e. Typy obstawione za stawkę bonusową nie będą zaliczone do zestawienia.
f. Kupony takie same tj. zakłady posiadające jednakowe zdarzenia na blankiecie nie będą zaliczone do rankingu. W takim przypadku punkty będą dodane wyłącznie za pierwszy taki kupon.

„Punkty przydzielane będą za każdy trafiony typ ściśle z warunkami, bez względu od statusu zakładu – zakończony zwycięstwem bądź przegrany”

Obstawiaj ligę mistrzów i zdobywaj nagrody

– Minimalna stawka dla każdego kuponu to 25 PLN. Kuponiki zbudowane z mniejszą stawką nie będą kwalifikowane do rankingu
– Żeby kuponik został zaliczony do zestawienia wszelkie wydarzenia na nim zawarte muszą pozostać rozliczone do 27.08.2020, godziny 23:59.
– Do promocji zalicza się jedynie kupony postawione na przedmeczową ofertę na Ligę Mistrzów i Ligę Europy w okresie trwania promocji.
– Do zestawienia nie będą zaliczane zakłady W TRAKCIE.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

U dołu szczegółowy regulamin promocji dostępny dla grających po zalogowaniu czy też rejestracji konta:
https://www.iforbet.pl/podstrona/europejskie-puchary

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.