Mundial 2022 – powołania

Dlaczego Betfan oferuje zakłady bez podatku

Nadciąga sporymi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać pełną listę powołań na tenże turniej. Kto uzyska swoją okazję, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Jako pierwszy legalnie przyjmujący zakłady bukmacher na lokalnym sektorze odkrywamy propozycję zakładów bukmacherskich na powołania na Mistrzostwa świata w piłce nożnej!

Co najważniejsze – zakłady można ze sobą spinać! Utworzony w tenże sposób kupon można śmiało potraktować jak własne osobiste „Fantasy Mundial” 😉 Niżej kilka skrótowych opisów.

Mundial 2022 - powołania • Blog

Desygnacja Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ostatnich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz kolosalny pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki pułap oraz ofiarowuje Czesławowi Michniewiczowi coraz sporo argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na tenże moment wydaje się owo bardzo ewentualne!

Desygnacja Rafała Gikiewicza – 6.50
Bieżąco w krajowej kadrze nie ma chyba niezwykle emocjonującej „sagi powołaniowej”, aniżeli ta z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, jednakże do aktualnej czas nie była ona wystarczająca, ażeby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest owo zdecydowanie propozycja warta próby!

Desygnacja Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z największych bolączek krajowej kadry. Lecz Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, owo hipotetycznie selekcjoner chciałby w obwodzie posiadać choćby jednego zawodnika występującego na aktualnej pozycji na co dzień. Lub będzie owo szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Desygnacja Kamila Grosickiego – 1.70
Choć według sporo person „Grosik” ma już najkorzystniejsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z niezwykle doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością ma pokaźna wpływ na morale załoga. Lub też kwestie okażą się decydujące oraz selekcjoner zabierze do Kataru zawodnika Pogoni Szczecin?

Desygnacja na MŚowo ewidentnie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, dlatego nadzwyczaj motywujemy do poinformowania swoich odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie jedynie wyjątkową zabawą, ale oraz okazją na sukces dla owych, którzy przyzwoicie przejrzą naszego trenera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje