Nowi bukmacherzy: LVBET czy forBET?

Obstawiaj z STS za darmo! Odbierz bonus

Zastanawiasz się którego bukmachera wybrać LVbet czy forBET a dodatkowo kochasz dreszczyk emocji i ciekawi Cię sport, to zakłady bukmacherskie są doskonałą propozycją na hobby po godzinach pracy, jakie zdołają doręczyć Ci nie tylko frajdę, ale i dodatkowo pieniądze.

Zanim zaczniesz grać, musisz zapoznać się z nowymi bukmacherami którzy od niedawna posiadają licencję  i akceptują zakłady w Polsce online.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...

Legalnych bukmacherów jest stosunkowo dużo, jednak warto wybierać też te, jakie mają niezbyt długą historię oraz niezbyt mocną pozycję. Oferta bukmachera lvbet.pl jest jedną z pełniejszych i ciekawszych na rynku, a oprócz tego to firma bukmacherska w 100% polska, która bytuje na rynku od 2016 roku i od tego czasu posiadająca licencję, co pozwala sądzić, że pieniądze, jakie przelejemy na rachunek gracza będą bezpieczne, a nasze wygrane zostaną bezproblemowo wypłacone.

Opinia o LVBET

Cechą tego nowego bukmachera, nie licząc szerokiej liczbie konkurencji sportowych, jest też oferta powitalna – bonus bez depozytu 20 zł + do 1500 zł za pierwszą wpłatę.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Poza obstawianiem meczy piłkarskich oraz pozostałych zdarzeń sportowych, możliwe jest też obstawianie wirtualnych sportów.

LVBET świadczy też możliwość obstawiania zakładów sportowych przez telefon i prowadzi turnieje z okazałymi nagrodami sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy złotych oraz akcje polegające np. na częściowym zwrocie pieniędzy za przegrany zakład. A to ułatwia start osobom, które chcą począć przygodę z tym ciekawym zajęciem.

Warto pamiętać że nowi bukmacherzy jak i LVBET na stronie na zakłady sportowe na jutro, jak i typy bukmacherskie na weekend. Można zarówno wyłonić nasze typy na zdarzenia z niedalekiej przyszłości albo obstawić zwycięzcę jakiś długoterminowych zawodów np. zdobywcę LM w piłce nożnej, lub tegorocznego laureata Formuły 1.

Oferta jest różnorodna i w jej skład wchodzą popularne dyscypliny, jak również te niszowe jak baseball japoński.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Powinno się zwrócić uwagę na dużą ofertę sposobów płatności w LV BET. Pozwala Nam to na momentalne zasilenie naszego konta. Nieraz jest tak, iż fajne spotkanie będzie miało miejsce dziś, toteż nieodzowne będzie szybkie zasilenie konta, aby zdołać je obstawić czy to normalnie czy podczas oglądania go w TV. Tu z asystą przychodzą możliwości płatności kartą lub natychmiastowe transfery oferowane przez firmy jak Dotpay.

Obstawianie meczów w LVBET

Obstawienie zdarzeń sportowych może okazać się pociągającym hobby, lecz także aktywnością ocierającą się o uzależnienie. To wciąga, bo jest ryzyko, a za jednym zamachem okazja wygrania pokaźnych pieniędzy.

W trakcie obstawiania czy to wirtualnych sportów czy normalnych meczów w LVbet czy forBET powinno się mieć tylko szczyptę szczęścia, dużą wiedzę o sporcie oraz umieć analitycznie podejść do obstawiania pojedynków. Mieszanka tych cech może przynieść duże pieniądze.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy obstawianie meczów, to coś w czym zdołasz się spełnić, pożądane byłoby na początek zacząć obstawiać mikro sumkami – jeśli będzie ci szło, a rozgrywka okaże się emocjonująca, to możesz uzupełnić własne konto o nowe środki i rozpocząć to co nowi bukmacherzy określają grą na serio 😉

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl