Zakłady bukmacherskie Superbet

Bonusy bukmacherskie Superbet ! Darmowy zakład na start, bonus powitalny za wpłatę plus Bonus 5-10-15 to najciekawsza oferta bukmacherska obecnie na rynku. Masa z tych promocji jest dla każdego obstawiającego (nie jedynie dla tego który przed chwilą zarejestrował się) który ma konto na www.superbet.pl.

BONUS NA START

Bukmacher z bonusem na start to poszukiwana opcja przez każdego kibica sportu. I trzeba wiedzieć że to kapitalna promocja dla nowo zakładających konta klientów internetowych Superbet. Załóż konto na www.superbet.pl i odbierz ekwiwalent pierwszej wpłaty do 1000 złotych!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Otwórz wirtualne konto gracza a także zaznacz pole „Pragnę uzyskać BONUS NA START”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku poczyń pierwszą wpłatę. W następnej kolejności zagraj cztery razy sumę pierwotnego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do akcji promocyjnej kwalifikowane są kuponiki z minimum 3 wydarzeniami (najmniejszy kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Dzienny zasięg obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po wypełnieniu zasad oferty dostaniesz od nas bonus w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

 

HAPPY HOUR na zakłady przed meczem

Jak podwyższyć wygraną na kuponie o 14%? Korzystaj z oferty Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Innymi słowy to obstawianie bez podatku!

W ciągu godziny promocji zwiększasz nagrodę o 14% – kurs łączny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez rutynowe 0,88.

Jakie są zasady promocji Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Superbet ze złotą albo platynową kartą),
– minimum 4 wydarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Superbet z czerwoną czy srebrną kartą).
Jak odczytujemy w regulaminie za zakłady sportowe skonfigurowane na przestrzeni promocji Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym powinno się pamiętać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Superbet to znakomita promocja bukmacherska dla nowych klientów, w której pierwotny zakład nie jest związany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest osiągalna dla wszystkich nowo rejestrujących się klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując on-line konto gracza na www.superbet.pl, bezwiednie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Żeby zrobić użytek z akcji promocyjnej, wyróżnij pole „Chcę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD w punkcie na mieście?

Starczy, że zrobisz zupełną rejestrację nowego konta, po której pozyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Superbet. Żeby zużyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tej promocji.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i mogę wykorzystać go bez wpłaty?

Nie. Ażeby skorzystać z promocji, powinieneś w pierwszej kolejności przeprowadzić depozyty na swoje konto gracza a także postawić standardowy zakład. Jeśli będzie chybiony, uzyskasz zwrot stawki bieżącego zakładu o maksymalnej wartości 10 PLN.
Jeśli pierwotny kupon zawarłeś za kwotę przeszło 10 PLN, refundacja co więcej też wyniesie 10 PLN.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

BONUS GRAND

U buka internetowego Superbet ryzykowne obstawianie się opłaca. Obstawiaj chociaż 5 zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a uhonorujemy Twoją brawurę – powiększymy gotówkę o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Kochasz zakłady wzajemne na żywo plus emanacje złączone ze obserwowaniem zdarzeń, jakie dopiero co wytypowałeś?
Sięgnij po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych emocji dołącz większe wygrane – każdego dnia w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, który zawiera:

– zakłady na mecze na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 meczu: 1,20,
– blankiet rozpisowy, o ile każde kombinacje spełniają warunki akcji promocyjnej.

Z jakiego powodu podczas Happy Hour Live zyskujesz więcej? Bowiem w terminie obowiązywania oferty kurs łączny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

BESTSELLER

Nie masz chęci na długie analizy i analizowanie statystyk? Chcesz obstawić kupon, ale nie wiesz, jakie wyselekcjonować zdarzenia? Bestseller to sprawdzona strategia na zakład wielokrotny, w którym znajdziesz najbardziej lubiane mecze obstawiane przez pozostałych użytkowników.

Bestseller uaktualniamy nieustannie – ogólnie co 20 minut. Monitoruj regularnie w zakładce zakłady sportowe, jakie typy rządzą w Superbet i podążaj szlakiem najlepszych grających.

TYPY DNIA

Najlepsze pojedynki ze znacznie większym kursem, które możesz zespolić z dowolnymi wydarzeniami z domyślnej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście lubianych meczów każdego dnia!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim specjalistą plus posiadasz ukochaną ekipę, o której wiesz sporo? Starannie rozpatrujesz spotkania przed ich wytypowaniem, a statystyka to Twe drugie imię? Wybierz kupon z łączeniem typów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego meczu na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów u bukmachera pozwala ulokować na 1 kuponie kilka typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Ofertę na mecze w najbardziej popularnych rozgrywkach porcjujemy wówczas na parę grup zakładów. Dowolna grupa oznakowana jest innym znakiem, dostrzegalnym przy nazwie typu wydarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne plus poszukujesz wyższych wygranych na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Zagospodaruj tą promocję i posiądź i 30% lepszy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z jednakowych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz zarabiaj! Do pozyskania nawet do 5% cashbacku za zbudowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy gotówkę dla najlepiej typujących mecze przez Internet!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Fortuna, Totalbet, SuperBet, forBET, STS, Totolotek, Millenium, PZBUK, Betclic, Betfan, Ewinner, LV BET, eToto oraz inni których prezentujemy w serwisie to legalni bukmacherzy mające zezwolenia na urządzanie zakładów od Ministerstwa Finansów RP. Obstawiaj zakłady bukmacherskie online rozważnie, gdyż hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich grożą konsekwencje prawne i finansowe. Nasz serwis ma charakter informacyjny i jest dla osób powyżej 18 lat, nie nakłaniamy do uczestniczenia w grach hazardowych.